Про перспективи подальшої практичної роботи здобувачів ступеня доктора філософії спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація»

Про перспективи подальшої практичної роботи здобувачів ступеня доктора філософії спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація»

В рамках забезпечення повноцінного навчання в аспірантурі відбулася зустріч здобувачів ступеня доктора філософії спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» з гарантом ОНП «Фармація» професором проф. Андрієм Каплаушенком та роботодавцями деканом 1-го фармацевтичного факультету ЗДМУ, доц. Олександром Кремзером та головою «Запорізької обласної асоціації фармацевтів, генеральним директором КП «Примула» Оленою Красовською. В ході зустрічі обговорювались поточні питання навчання в аспірантурі з акцентом на подальше працевлаштування аспірантів. Представники роботодавців розповіли про перспективи подальшої практичної роботи, дали відповіді на запитання здобувачів вищої освіти на третьому (освітньо-науковому рівні) і запевнили присутніх в тому, що після завершення аспірантури всі особи будуть забезпечені робочим місцем. При цьому було наголошено на необхідності своєчасного завершення власних наукових досліджень, набутті практичних навичок проведення занять зі студентами, а також роботою в галузі практичної фармації.

29.03.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт аспірантури і докторантури ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR