Круглий стіл з гарантом ОНП «Стоматологія», здобувачами ступеня доктора філософії спеціальності 221 Стоматологія та стейкхолдерами

Круглий стіл з гарантом ОНП «Стоматологія», здобувачами ступеня доктора філософії спеціальності 221 Стоматологія та стейкхолдерами

25.03.2021 року відбулось чергове засідання круглого столу в якому прийняли участь гарант, члени проектної групи та групи забезпечення ОНП «Стоматологія», здобувачі вищої освіти за третім (освітньо-науковим) рівнем спеціальності 221 Стоматологія та стейкхолдери.

На засіданні велика увага приділена вирішенню деяких питань підготовки до захисту дисертацій здобувачами та перспективі подальшого удосконалення ОНП «Стоматологія». Гарант освітньо-наукової програми, завідувач кафедри терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології професор Олександр Возний доповів про сучасний стан підготовки здобувачів ступеня доктора філософії спеціальності 221 Стоматологія у Запорізькому державному медичному університеті. Професор Олександр Возний, провівши аналіз результатів плідної співпраці членів проектної групи, групи забезпечення та стейкхолдерів, наголосив, що всі спільні напрацювання відображені в ОНП «Стоматологія».

Члени проектної групи та групи забезпечення внесли пропозиції щодо оновлення навчальних робочих програм дисциплін, які спрямовані на формування спеціальних компетентностей. Так доценти Сергій Чертов та Олег Міщенко запропонували розширити деякі розділи навчальної дисципліни «Сучасна хірургічна стоматологія» щодо ортогнатичної хірургії, а доценти Анатолій Мельнік та Юрій Бурега – доповнити певні розділи навчальних дисциплін «Сучасна хірургічна стоматологія» та «Сучасна ортопедична стоматологія» матеріалами щодо застосування мікроімплантатів. Доцент Оксана Кокарь вказала на доцільність продовження досвіду участі здобувачів ступеня доктора філософії у педагогічній практиці згідно спеціалізації наукових досліджень.

В обговоренні пропозицій активну участь прийняли стейкхолдери: директорка КНП «Стоматологічна поліклініка №1» доцент Марина Гавриленко, директорка КНП «Стоматологічна поліклініка №2» Ольга Бригадир та здобувачі ступеня доктора філософії. Так доцент Марина Гавриленко та Ольга Бригадир високо оцінили ступінь підготовки здобувачів та підтримали висловлені пропозиції. Здобувачі Анна Лукаш та Віктор Романюк зауважили, що завдяки підготовці за ОНП «Стоматологія» за третім (освітньо-науковим) рівнем спеціальності 221 Стоматологія вони мають можливість поєднувати теоретичні та практичні знання, а наукова складова дозволяє проводити дослідження на високому рівні доказової медицини.

Розмова вийшла предметною та конструктивною, цікавою для всіх учасників засідання круглого столу.

 

26.03.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт аспірантури і докторантури ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR