Тренінг-семінар для наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії

Тренінг-семінар для наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії

Сьогодні відбувся черговий тренінг-семінар для наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії «Алгоритм захисту дисертації аспірантом/здобувачем ступеня доктора філософії в разовій Спецраді Запорізького державного медичного університету у 2021р», який провів проректор з наукової роботи професор Туманський В.О. (гарант освітньо-наукової програми «Медицина»).

Професор Туманський В.О. під час тренінгу-семінару ознайомив наукових керівників здобувачів ступеня доктора філософії, які у цьому році завершують навчання за освітньо-науковими програмами («Медицина», «Педіатрія», «Фармація» та «Стоматологія») та мають вийти на захист дисертаційних робіт, з новими вимогами та по шаговим алгоритмом проведення захисту. Гарант акцентував увагу, що саме наукові керівники і завідувачі кафедр, на яких виконана дисертація, мають ініціювати і забезпечити своєчасність всіх етапів захисту дисертації.

24.02.2021

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт аспірантури і докторантури ЗДМУ.

Мапа сайту
Created by DIAMIR